O nás

Tělovýchovná jednota sokolská zahájila svou činnost v Čelákovicích již 8.1.1893, a nám je ctí, že můžeme na její úspěšnou činnost navázat a podporovat děti i dospělé v lásce k pohybu. Základem pro obnovení činnosti TJ Sokola Čelákovice byly dosavadní aktivity neziskové organizace AKTRA.cz, jejíž členové se již do sokolské činnosti průběžně zapojovali, zejména jako startující v přeborech všestrannosti reprezentující TJ Sokol Lázně Toušeň. 

Nyní dospěl čas a s hrdostí začínáme reprezentovat TJ Sokol Čelákovice! Naší prioritou je trénovat svěřence pečlivě a s ohledem na jejich zdraví! Pro začátek nabízíme činnost odboru všestrannosti, zejména sportovní gymnastiku, atletiku, plavání, šplh a turistické akce. V rámci vzdělavatelského odboru se snažíme o soulad harmonického rozvoje těla i ducha a připravujeme divadelní workshopy a společenské akce při různých příležitostech. 

Věříme, že když se zapojíte i vy, budeme moci nabídku rozšiřovat a společně usilovat o celkový rozvoj osobnosti člověka. Sokol vede své členy ke spravedlivému a čestnému jednání, k aktivitě, samostatnosti a schopnosti pomáhat. Sokol je otevřený všem, kdo věří v sokolské hodnoty: sport, občanství, komunita, osobnost a laskavost!

Česká obec sokolská
Telefon: +420 257 007 111
Email: post@sokol.eu
pro dotazy můžete využít formulář níže
TJ Sokol čelákovice
Telefon: +420 603 105 980
Email: vsestrannost@sokolcelakovice.cz
Adresa
Sedláčkova 105,
250 88 Čelákovice