Historie a plánované akce TJ Sokol Čelkákovice

Příměstský tábor Všestrannost a Zálesák
29.6.2021
Valná hromada TJ Sokol Čelákovice
29.6.2021 se uskutečnila výroční valná hromada TJ Sokol Čelákovice a posezení u ohně v areálu loděnice.
29.6.2021
Evropská míle a přebor v mini-všestrannosti

Dne 29.6.2021 se od 16 hod uskutečnil na břehu Labe přebor mimořádně v mini-všestrannosti. Svou účastí podpořili účastníci nejen všechny závodníky, ale také mezinárodní akci Evropská míle. Zdoláním 1 míle pěšky, během, na kole či bruslích věnovali možnost pohybu dalším dětem. Více informací o charitativní akci naleznete na https://www.europeanmile.com/. Na všechny účastníky čekal nejen diplom, ale i malá odměna, občerstvení a příjemná atmosféra sportovního odpoledne se závěrečným posezením u ohně.

26.4.2021
Přidejte se k nám a ROZTANČEME jaro všichni společně!

Zapojili jsme se do celorepublikové akce společně se Sokolem a parádně jsme si to užili! Podívejte se, jak to našim holkám, i přes dlouhou pauzu, šlo! Odkaz na video ZDE.

29.12.2020
Novoroční výlet k zřícenině hradu Mydlovar

Koncem roku jsme pro Vás připravili novoroční výlet s fotosoutěží. Cílem soutěže bylo nalezení maskota s logem TJ Sokol Čelákovice na zřícenině hradu Mydlovar. 4.1.2021 pak na našem FB došlo k vyhodnocení výherců, kteří obdrželi ceny věcné, upomínkové i nějaké dobroty.

4.12.2020
Mikulášská

I přes to, že byl letos nedostatek vánočních trhů, mohli jste si s námi jejich atmosféru lehce připomenou ve dvoře u Pizzerie La Grotta. Klasické dílničky letos bohužel neproběhly, ale každý, kdo si u nás zakoupil naše ručně dělané výrobky, dostal domů návod jak si je vytvořit. A ano Vaše mlsné jazýčky nezůstali ochuzené. Čekali na Vás perníčky a i nějaké teplé nealko nápoje.

13.11.2020
Lampionová stezka

Navzdory nepříznivé pandemické situaci vymyslel Sokol Čelákovice, jak si užít tradiční lampionový průvod! V  podání čelákovického Sokola šlo spíše o lampionovou stezku, na které si mohly rodinky vyluštit pár hádanek a získat sladký poklad.

Záznam z akce naleznete na stránkách České televize v sekci ivysílání.

23.-30.9.2020
Probuďme Sokol Čelákovice

Povedená akce, Sokol v pohybu: Probuďme Sokol Čelákovice. Odpoledne plné zábavy! Naštěstí nám počasí přálo a mohli jsme si užívat sluníčka venku.

Děti čekaly čtyři tradiční hry, které většina znala pouze z vyprávění babiček a dědečků: čára, nošení míčku na lžíci (dříve vajíčko), skok v pytlích a pohánění obruče klacíkem-to byla největší věda!

Dále jsme viděli dvě úžasná vystoupení v podání našich gymnastek, která si s chutí natáčela i Česká televize.

Naši první sokolskou akci v Čelákovicích si nenechal ujít ani nejstarší člen našeho Sokola! Moc si jeho účasti vážíme! Záznam z akce naleznete na stránkách České televize v sekci ivysílání.

18.6.2020
Založení TJ Sokol Čelákovice

Koncem června rozhodlo předsednictví župy Barákovy o doporučení naší žádosti o schválení nově vzniklé TJ v její působnosti a koncem srpna jsme obdrželi rozhodnutí o přijetí do ČOS.

Nenechte si uniknout akce v roce 2021! Zadejte svůj email a my Vám budeme zasílat pravidelné informace o nadcházejících akcí.

pro dotazy můžete využít formulář níže