Nabídka aktivit pro dospělé

Program sportovní všestrannosti je vhodný pro zájemce všech generací, kteří neusilují o maximální sportovní výkon, ale cvičí pro kondici, zdraví a radost z pohybu. Aktuálně Vám nabízíme:

pravidelné pohybové lekce

Od října 2021 se opět rozjedou skupinové pohybové lekce pro dospělé – kruhový trénink, gymnastika, modern dance, rehabilitační cvičení – po individuální dohodě. Sledujte aktuality, ať si včas rezervujete své místo.

Modern dance

pondělí 18:00 - 19:00

Základy tanečních technik - Laban, Graham, Duncan, aj. podporující rozvoj síly, ladnosti a improvizace.

Kruhový trénink

Úterý 19:00 - 20:00

Můžete se těšit na posilování - při kterém Vás lektor přesně povede, opraví techniku a poskytne důležité informace, aby bylo posilování efektivní. Nezapomeneme ani na kvalitní strečink.

Čtvrtek 20:00 - 21:00

Sportovní gymnastika pro aktivní i bývalé gymnasty, případně odvážlivce začít v každém věku. Tréninky zohledňuje individuální potřeby a schopnosti. Doporučujeme i jako přípravu na přijímačky či zkoušky z gymnastiky.

Pro přihlášení využijte formulář níže

Sportovní všestrannost pro děti 4-9 let

Sportovní všestrannost zahrnuje pravidelné tréninky plavání, atletiky a gymnastiky. Každou disciplínu vedou certifikovaní trenéři a dbají na správné pohybové návyky dětí pro celý život.

Úterý 17:00-18:00

Sudý týden = plavání v městském bazénu Čelákovice

Lichý týden = atletika na městském stadionu Čelákovice, mokrá varianta v tělocvičně

Čtvrtek 17:30-19:00