Nabídka aktivit pro dospělé

Pokud hledáte program pro svůj volný čas ve společnosti svých vrstevníků, ať už jste jakéhokoliv věku, máme pro vás řešení – sportovní všestrannost v Sokole.

Program sportovní všestrannosti je vhodný pro zájemce všech generací, kteří neusilují o maximální sportovní výkon, ale cvičí pro kondici, zdraví a radost z pohybu. Aktuálně Vám nabízíme:

Jóga pro všechny 15+ Úterý 18:15 – 19:15 v tělocvičně Springcentrum, Čelákovice

Cestou jógy je možné překonat nepravé ego, které zastírá pohled na pravou podstatu bytí a činí nás nešťastnými, neboť se upínáme na dočasnou hmotnou existenci v podobě našeho hmotného těla a hmotného světa. Podle filosofie jógy je pravou podstatou života věčné bytí, vědomí a blaho. S touto podstatou se jogín na konci své cesty trvale ztotožní. Pojďte s naší akreditovanou lektorkou Terezkou najít svou Cestu.

Gymnastika pro ženy i muže Úterý 20:00 – 21:00 v malé tělocvičně ZŠ Kostelní, Čelákovice

Rádi byste si připomněli, jak jste jako děti zkoušely na trávě kotoul, stojku, hvězdu nebo přemet? Žádný problém! S pomocí průpravných cvičení, pod odborným vedením trenérky gymnastiky Zuzky, a v dobré partě to zvládnete i dnes. Věříme, že Vás bude cvičení na gymnastickém nářadí zase bavit. Ať už jste gymnasté či negymnasté, začátečníci či pokročilí, cílíte na přijímačky na VŠ, vytáhnout se před svými dětmi, či si jen omladit mysl, určitě přijďte mezi nás. Kromě cvičení na gymnastickém nářadí si krásně protáhnete své tělo a skvěle zaposilujete.

Kondiční cvičení ladies 15+ Středa 8:00 – 9:00 v tělocvičně Springcentrum, Čelákovice

Nebaví Vás jen posilovat nebo šlapat do pedálů? Rády se pohybujete za doprovodu hudby? Přijďte na lekci, která zahrnuje základy taneční gymnastiky, prvky aerobiku a moderndance. Se Zuzkou, absolventkou taneční konzervatoře a cvičitelkou rytmické gymnastiky si zlepšíte kondici, objevíte v pohybu svou přirozenost a dokonale se odreagujete.

Cvičení nejen pro seniory Středa 9:00 – 10:00 v tělocvičně Springcentrum, Čelákovice

Často Vás bolí záda? Nebo snad už přemýšlíte, jak se pohybu vyhnout? Honem začněte s námi pracovat na zlepšení svého stavu. Zdravotní cvičení, rehabilitační cviky zaměřené na problematické partie, metodicky vedený pohyb s prvky fyzioterapie a auto-masáží. Přijďte, ať posílíte celé tělo a využijte naše lekce jako prevenci před bolestmi a nešťastnými úrazy.

Kruhový trénink pro všechny 15+ Středa 18:00 – 19:00 v tělocvičně Springcentrum, Čelákovice

Funkční kruhový trénink pod vedením trenérky Adélky, která sama slyšela v 18 letech prognózu, že již nebude chodit. Nevzdala to a dnes nejen chodí, ale běhá, závodí a hlavně trénuje a předává své vlastní zkušenosti dál. Přijďte vyzkoušet její osvědčené cviky, zaposilovat, protáhnout a vyladit svou celkovou formu!

pro dotazy můžete využít formulář níže