Nabídka aktivit pro děti

Gymnastika pro děti 4 - 10 let

Tréninky probíhají v malých skupinách dětí podobného věku a výkonnosti. Cílíme na zdravý pohyb a individuální přístup, takže se nikdo nemusí sportovní gymnastiky bát.

Úterý 15:00-16:00

TeamGym od 6 let

Soutěž TeamGym zahrnuje závodní disciplíny akrobacie, skoky z malé trampolínky a pohybovou skladbu vše s hudebním doprovodem.

Soutěžící týmy tvoří jak dívky, tak chlapci.

Důležitou roli hraje právě týmový duch. Talenty se zájmem o týmovou gymnastiku hledáme po celý rok - přijďte klidně okusit naši tréninkovou atmosféru.

Pondělí 16:00-17:30

pátek 14:00-16:00

Sportovní všestrannost pro děti 4-9 let

Sportovní všestrannost zahrnuje pravidelné tréninky plavání, atletiky a gymnastiky. Každou disciplínu vedou certifikovaní trenéři a dbají na správné pohybové návyky dětí pro celý život.

Úterý 17:00-18:00

Sudý týden = plavání v městském bazénu Čelákovice

Lichý týden = atletika na městském stadionu Čelákovice, mokrá varianta v tělocvičně

Gymnastika

Sportovní všestrannost pro děti 10-16 let

Úterý 18:00-19:00

Sudý týden = plavání v městském bazénu Čelákovice

Gymnastika

Divadelnictví od 8 let

Pravidelné zkoušky zájemců o divadelní tvořivou činnost zahrnující nejen klasickou činoherní, ale i muzikálové prvky. Děti mají možnost seznámit se nejen se základy herectví, ale i s režií, výtvarným zpracováním scény, či kostýmů.

Tvořivá činnost zahrnující dramatické hry, improvizace a etudy zaměřené na rozvoj představivosti, smyslového vnímání, pozornosti, fantazie a různé varianty dosažení pravdivého a výrazného zveřejnění smyslového či citového prožitku. Lekce zahrnují hry se slovy, asociační hry, tance, pohybové hry a improvizaci, pohyb a mluvu na jevišti, zpěv a přednes uměleckého textu, moderace.

Lichý pátek 16:00-18:00

Zálesák od 10 let

Pohyb v přírodě, poznávací činnost, orientační a vědomostní dovednosti.

Odznak zdatnosti zálesáka je sportovní disciplína, která kombinuje běh (pohyb) v přírodě a vědomosti z oblasti přírody, historie, zdravovědy apod.

Během roku se dozvíme informace o našich rostlinách, zvířatech žijících v naší přírodě, historii, zdravovědě, místopisu a orientaci v mapách.

Získáme dovednosti v uzlování, práci s ohněm, práci s navigací. Užijeme si spoustu zážitků venku v přírodě nejen kolem Čelákovic.

Kdo bude chtít, může se zúčastnit Zálesáckého závodu zdatnosti, ve kterém startují tříčlenná družstva v kategorii žactvo a dorost.

čtvrtek 16:30 - 18:00

Napsali o nás:

Pro přihlášení využijte formulář níže