Historie akcí TJ Sokol Čelkákovice

Novoroční výlet k zřícenině hradu Mydlovar

Koncem roku jsme pro Vás připravili novoroční výlet s fotosoutěží. Cílem soutěže bylo nalezení maskota s logem TJ Sokol Čelákovice na zřícenině hradu Mydlovar. 4.1.2021 pak na našem FB došlo k vyhodnocení výherců, kteří obdrželi ceny věcné, upomínkové i nějaké dobroty.

Mikulášská

I přes to, že byl letos nedostatek vánočních trhů, mohli jste si s námi jejich atmosféru lehce připomenou ve dvoře u Pizzerie La Grotta. Klasické dílničky letos bohužel neproběhly, ale každý, kdo si u nás zakoupil naše ručně dělané výrobky, dostal domů návod jak si je vytvořit. A ano Vaše mlsné jazýčky nezůstali ochuzené. Čekali na Vás perníčky a i nějaké teplé nealko nápoje

Lampionová stezka

Navzdory nepříznivé pandemické situaci vymyslel Sokol Čelákovice, jak si užít tradiční lampionový průvod! V  podání čelákovického Sokola šlo spíše o lampionovou stezku, na které si mohly rodinky vyluštit pár hádanek a získat sladký poklad. 

Záznam z akce naleznete na stránkách České televize v sekci ivysílání.

Probuďme Sokol Čelákovice

I přes to, že byl letos nedostatek vánočních trhů, mohli jste si s námi jejich atmosféru lehce připomenout ve dvoře u Pizzerie La Grotta. Klasické dílničky letos bohužel neproběhly, ale každý, kdo si u nás zakoupil naše ručně dělané výrobky, dostal domů návod, jak si je vytvořit. A ano Vaše mlsné jazýčky nezůstaly ochuzené. Čekaly na Vás perníčky, čertovské sušenky i teplé nápoje.

Založení TJ Sokol Čelákovice

Koncem června rozhodlo předsednictví župy Barákovy o doporučení naší žádosti o schválení nově vzniklé TJ v její působnosti a koncem srpna jsme obdrželi rozhodnutí o přijetí do ČOS.

Nenechte si uniknout akce v roce 2021! Zadejte svůj email a my Vám budeme zasílat pravidelné informace o nadcházejících akcí.

Česká obec sokolská
Telefon: +420 257 007 111
Email: post@sokol.eu
pro dotazy můžete využít formulář níže
TJ Sokol čelákovice
Telefon: +420 603 105 980
Email: vsestrannost@sokolcelakovice.cz
Adresa
Sedláčkova 105,
250 88 Čelákovice